Jesteś tutaj

Korzyści

System Multikart

Poznaj podstawowe powody, dla których warto sprzedawać karty na doładowania telefonicznej w Systemie MULTIKART:

 • Zawsze pełna dostępność towaru - w systemie MULTIKART, nie musimy wcześniej kupować aby możliwa była sprzedaż. Tradycyjny system sprzedaży nigdy nie gwarantował nam pełnej dostępności towaru ponieważ nie można było przewidzieć jakie karty i ile kart będziemy potrzebować. Nasz terminal POS to magazyn doładowań w jednym małym urządzeniu – nie zastanawiamy się wcześniej jaki zdrapki kupić do swojego Punktu (jaki operator, czy nominał) a tym samym zamrażać gotówki i czekać aż uda się sprzedać. Jeśli zainwestujemy 200 zł w zdrapki np. Orange to nikt oprócz klientów Orange nie kupi kart. Natomiast zasilenie naszego terminala kwotą 200 zł oznacza zwiększenie obrotu ponieważ nie ma znaczenia jakiej sieci komórkowej klient zakupi doładowanie.  Szybszy obrót w krótszym czasie, to większy zysk. W nowym systemie nie musimy planować  jakie karty będę potrzebne, ponieważ zawsze posiadamy wszystkie nominały, które drukujemy wprost z terminala, 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU.

 • Zwiększenie obrotu - w systemie MULTIKART, dostępność wszystkich nominałów eliminuje fakt, że klient odejdzie bez zakupu karty. Fakt ten w bezpośredni sposób przyczynia się do zwiększenia obrotu. Jednym słowem nie ponosząc dodatkowych wydatków – a nawet je ograniczając - uzyskujemy zwiększenie obrotu.

 • Wyższa marża niż w przypadku sprzedaży tradycyjnych "kart zdrapek" - w systemie MULTIKART, marża jest uwarunkowana od wielkości sprzedaży. Oferta umożliwia w bardzo szybki i przejrzysty sposób zwiększenie dochodów punktu handlowego.

 • Wysokie bezpieczeństwo transakcji - w systemie MULTIKART, nie istnieje możliwość sprzedania fałszywego doładowania. Tradycyjny system "kart zdrapek" obarczony był takim ryzykiem. W przypadku nowego systemu, kod doładowujący drukujemy na miejscu w punkcie handlowym, jednocześnie eliminując niebezpieczeństwo fałszywego kodu. Dodatkowo nasze terminale POS posiadają opcje wyświetlania salda na ekranie co daje możliwość ciągłej kontroli  nad sprzedażą doładowań. Wyświetlanie ilości dostępnych środków do dyspozycji  ułatwia zgłoszenie reklamacji. Jeżeli pieniądze zostaną pobrane a druk będzie nieczytelny reklamacja zostaje do nas zgłoszona my interweniujemy natychmiast.  Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad swoim kontem- możemy natychmiast wykryć błędne telekody lub brak jego wydruku. Jeżeli zostanie ten fakt zgłoszony do nas to klient otrzymuje zwrot równowartości tego błędnego telekomu lub nie wydrukowanego ponieważ u nas klient uzupełnia swoje konto dzięki czemu mamy stały podgląd środków na wyświetlaczu terminal.

 • 24 godzinny ogólno polski serwis - w systemie MULTIKART, aby wykluczyć niedostępność usługi, każdy z terminali objęty jest 24 godzinnym serwisem dostępnym w całej Polsce.

 • System GPRS- Terminal posiada system GPRS, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie ani Internetu ani linii telefonicznej w punkcie /sklepie, a wystarczy jedynie gniazdko na prąd. System łączności GPRS, gwarantuje naszym partnerom  najniższe koszty łączności na rynku, dzięki czemu  już teraz każdy może skorzystać z naszego rozwiązania , ponieważ opłata miesięczna za transmisję danych to jedynie 11 zł.

Doskonały system w sprzedaży detalicznej

 •   jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego typu sprzedaży  detalicznej:
 1. Kiosków
 2. Stacji benzynowych
 3. Supermarketów
 4. Sklepów
 5. Domów towarowych
 6. Punktów obsługi klienta