Jesteś tutaj

O co tu chodzi?

Firma Multikart, dzięki najlepszej jakości terminali POS, oferuje Państwu:

 

  • System sprzedaży kart prepaid głównych operatorów telefonii komórkowej:  – T-Mobile (TAK TAK, Heyah), Plus, Orange (POP,NJU), Play, Virgin, Lycamobile, Telegrosik
  • Nowatorskie rozwiązanie w oparciu o terminal POS umożliwia dostęp kart doładowujących o każdej porze, w każdym czasie, w każdym miejscu-24 godz na dobę, 7 dni w tyg.
  • Terminal kart zapewnia możliwość ciągłej sprzedaży, bezpieczeństwo i zero ryzyka związanego z brakiem określonej karty doładowującej telefon komórkowy. Częstą trudnością jest brak danego operatora lub konkretnego nominału, którego klient wymaga. Dzięki naszemu terminalowi kart pozbędziesz się tego probelmu.

Karty zdrapkiu z doładowaniami

  • Terminal kart POS gwarantuje zwiekszenie liczby klientów i zysku. Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 50 różnych rodzajów kodów doładowujących o nominałach od 5 do 200 zł. Powoduje to, że na zakup po jednym kodzie doładowującym każdego operatora i każdego nominału trzeba wydać ponad 2500 zł, a i tak po wizycie jednego klienta już nie posiadamy całego asortymentu co powoduje, że trzeba kupić więcej niż po jednej zdrapce, a to znacznie zwiększa kwotę którą musimy zainwestować w zdrapki. Często aby ograniczyć koszty rezygnujemy z zakupu dużych nominałów, które cieszą się mniejszym zainteresowaniem klientów, ale wówczas tracimy klientów i zmniejszamy nasz zysk.
  • Wykorzystując terminal kart zmieniliśmy wszystkie problemy związane ze sprzedażą kart doładowujących na zalety.
  • Za pomocą przyjaznego i prostego menu wyświetlanego na ekranie terminala POS dokonujemy wyboru nominału i drukujemy żądany przez klienta nominał wprost z terminala (zobacz to bajecznie proste, zawierający dokładny opis w jaki sposób drukujemy kod)
  • Rozwiązanie to nie wymaga inwestycji w towar. Posiadając terminal POS posiadasz dostęp do nieograniczonego magazynu kodów, drukując je  wprost z terminala kart. Ze względu na to że posiadamy pełną dostępność wszystkich nominałów, klient nigdy nie odejdzie nie zadowolony. Fakt ten przyczyni się do zwiększenia dochodów, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować klientom wszystkie dostępne nominały. Dodatkowo za pomocą terminala kart, przyzwyczajamy klientów, że u nas można kupić wszystko więc następnym razem przyjdą też do nas, a nie do konkurencji. Według przeprowadzonych badań, oraz z relacji osób, które już zdecydowały się na terminal POS wynika jednoznacznie:

ZERO INWESTUJESZ ZWIĘKSZASZ SWÓJ ZYSK

 

  • Wszystkie funkcje terminala POS zostały stworzone w taki sposób aby, zwiększyć maksymalnie zysk punktu handlowego nie ponosząc jakakolwiek inwestycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach posiadania terminala POS, zobacz dlaczego warto?